صفحه اصلی / خرید کتاب / خرید آنلاین کتاب

خرید آنلاین کتاب

 

[raw]

سفارش کتاب

لطفا مبلغ کتاب ها را به خاطر داشته و در صفحه پرداخت، جمع کتاب های انتخابی را به همراه هزینه پستی(13000 تومان) وارد نمایید.

برای مثال: پیمان دوستی

برای مثال: تهران

برای مثال: تهران

در صورت وجود کد پستی ارسال راحت تر صورت می گیرد

لطفا صبر کنید
[/raw]
نام کتاب

درمان پذیرش و تعهد با عشق

جلد کتاب
توضیح کتاب “درمان پذیرش و تعهد با عشق” (اکت با عشق)، شاید بهترین کتاب در زمینۀ عشق و روابط باشد که تابه‌حال با آن مواجه شده‌اید. دلیلش این است که این کتاب در هر رابطۀ شخصی نزدیک، ازجمله رابطه‌ای که شما با خودتان دارید کاربرد دارد. این کتاب به شما کمک می¬کند تا از تکرار اشتباهات رفتاری گذشتۀ خود جلوگیری کنید. “درمان پذیرش و تعهد با عشق” (اکت با عشق) برای شما که در حال حاضر در یک رابطۀ خوب یا بد با همسرتان هستید و یا اصلاً در هیچ رابطه‌ای نیستید، زیبا، نشاط‌بخش و سودمند است.
قیمت روی جلد ۲۸۰۰۰ تومان
مولف: راس هریس
مترجمان: پیمان دوستی، سیده سپیده هدایتی همدانی، حسین محققی

 

نام کتاب

مهارت های زندگی مبتنی بر پذیرش و تعهد(ACT) متمرکز بر شفقت

جلد کتاب
توضیح کتاب کتاب حاضر سعی دارد مهارت‌های یاد شده را از نگاه یکی از جدیدترین مدل‌های روان‌شناسی، یعنی پذیرش و تعهد درمانی(ACT) متمرکز بر شفقت توضیح دهد. این کتاب را برای همه مردم، اعم از مشاوران و روان‌شناسان، تا هرکس که می‌خواهد این مهارت‌ها را در زندگی شخصی خود استفاده کند، نوشته‌ام. خبر خوب اینجاست که برای خواندن کتاب نیازی نیست‌تا با پذیرش و تعهد درمانی(ACT) آشنایی قبلی داشته باشید.
قیمت روی جلد ۱۸۰۰۰ تومان
مولف: پیمان دوستی

 

نام کتاب مداخله روان شناختی در اختلال فشار روانی پس از سانحه (PTSD) بر اساس پذیرش و تعهد درمانی(ACT)
جلد کتاب
توضیح کتاب کتاب حاضر یک راهنمای گام به گام برای مداخله در PTSD (استرس پس از سانحه) بر اساس دیدگاه اکت (ACT) می باشد.
قیمت روی جلد ۱۸۰۰۰ تومان
مولف: پیمان دوستی

 

نام کتاب کاربرگ های درمان پذیرش و تعهد
(راهنمای عملی استفاده از کاربرگ ها)
جلد کتاب
“کاربرگ‌های درمان پذیرش و تعهد”، راهنمایی عملی استفاده از کاربرگ‌ها برای متخصصین حوزه ACT می‌باشد. قسمت اول این کتاب به معرفی مدل و ابتدای بخش دوم با فرمول بندی موردی در ACT شروع می شود.
مولفین در گردآوری سایر مطالب این اثر نهایت تلاش خود را به خرج داده‌اند تاا کلیدی ترین کاربرگ‌های درمان پذیرش و تعهد را جمع آوری و بدون کاستی به ساده ترین شکل ممکن به زبان شیرین پارسی ترجمه کنند.
قیمت روی جلد ۱۶۰۰۰ تومان
گرد آوری و تالیف: سحرالسادات ترابیان، پیمان دوستی

 

نام کتاب

درمان پذیرش و تعهد: گسلش شناختی

جلد کتاب
“درمان پذیرش و تعهد:گسلش شناختی” شیوه‌های متفاوت مکالمه بین درمانگر و درمانجو را بیان می‌کند تا درمانگران از روش‌های گوناگون برخورد با مراجعین در درمان پذیرش و تعهد آگاه شوند و بتوانند در مسیر اجرای ACT بدون تقلید از مربی‌شان، خودشان باشند. همچنین در این اثر به درمانگران نشان داده می‌شود که می‌توانند ACT را از هر نقطه‌ای، حتی از گسلش شناختی آغاز کنند.
قیمت روی جلد ۱۵۰۰۰ تومان
مولف: استیون سی هیز
ترجمه و تصرف پیمان دوستی، فاطمه احمدی

 

نام کتاب مبارزه بی پایان
جلد کتاب
توضیح کتاب “مبارزه بی پایان” بر اساس یکی از جدیدترین دیدگاه های روان‌شناسی یعنی “درمان پذیرش و تعهد (ACT)” نوشته شده است، اما فاقد هرگونه اصطلاح تخصصی است. این کتاب به طور شگفت انگیزی ساده نوشته شده است و برای هرکس، اعم از روان درمان گران و یا افرادی که می‌خواهند از آن به عنوان کتاب خودیاری استفاده کنند مناسب است. در هر فصل پیمان دوستی از شما می‌خواهد تا تمرین‌های عملی و جذابی را انجام دهید و در هر مرحله آنها را تجربه کنید. خواندن و دنبال کردن این کتاب می‌تواند هدیه‌ای نفیس برای شما و کسانی که با شما در ارتباط هستند باشد. این کتاب به شما کمک خواهد کرد، تا به جای تمرکز بر حذف احساس اضطراب‌تان بر چگونگی غنی شدن زندگی‌تان تمرکز کنید.
قیمت روی جلد ۱۲۰۰۰ تومان
مولف: پیمان دوستی

 

نام کتاب

درک وسواس

جلد کتاب
ما می دانیم که وسواس یک فکر، تصویر یا برانگیختگی مزاحم است که سبب اضطراب می شود. آنها دقیقا همان افکاری هستند که قرار نبوده شما داشته باشید. دلیل اینکه شما این افکار را دارید این است که نمی‌خواهید آنها را داشته باشید.
قیمت روی جلد ۲۲۰۰۰ تومان
مولف: لزلی جی. شاپیرو
ترجمه و تصرف سمانه کیا – پیمان دوستی

 

نام کتاب

راهنمای درمانگران درمان پذیرش و تعهد

جلد کتاب
توضیح کتاب

راهنمای درمانگران درمان پذیرش و تعهد” (اکت)، یک کتاب کم حجم می باشد که صرفا به تشریح استعاره ها و تمرین های رایج درمان پذیرش و تعهد می پردازد. توصیه می شود قبل از خواندن این کتاب با مبانی نظری و فلسفی اکت آشنا باشید.

قیمت روی جلد ۹۰۰۰ تومان
مولفان پیمان دوستی، سحر السادات ترابیان

 

نام کتاب

داستان رقص خون

جلد کتاب
توضیح کتاب

کتاب داستانی رقص خون در خصوص جنایاتی است که شخصی مبتلا به یک اختلال روانی مرتکب می شود. این کتاب یک کتاب داستانی روان شناسی و جنایی می باشد.

قیمت روی جلد ۷۰۰۰ تومان
مولف پیمان دوستی

درباره پیمان دوستی

پیمان دوستی، دکتری تخصصي روانشناسی، مربي پذيرش و تعهد درماني(درمان مبتني بر پذيرش و تعهد)، مولف و مترجم كتاب هاي اكت