آخرین اخبار سایت

شروع ثبت نام جدید دوره جامع پذیرش و تعهد درمانی (اکت ACT)

ثبت نام دوره جدید آموزش جامع پذیرش و تعهد درمانی (اکت – ACT) «درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد» مبتنی بر شفقت با تدریس پیمان دوستی در تهران آغاز شد.

مدت این دوره ۱۰ هفته می باشد که از مرداد ماه ۱۳۹۶ آغاز می گردد و متقاضیان می توانند جهت ثبت نام با شماره تلفن ۴۴۰۶۵۹۷۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

مباحث این دوره از مبانی فلسفی و نظری اکت تا فرمول بندی موردی، راه و رسم، مشاهده روند مداخله، بازی نقش و تمرین های عملی می باشد.

ظرفیت در نظر گرفته شده برای این دوره ۱۰ نفر می باشد تا دانشجویان بتوانند حداکثر فعالیت عملی را در دوره داشته باشند.

 

شروع دوره جامع پذیرش و تعهد درمانی (اکت ACT) در بابل و یزد

دوره جامع پذیرش و تعهد درمانی(اکت ACT) از تیرماه سال

۱۳۹۶ در موسسه کیامهر یزد و مرکز روان شناسی نوید مهر بابل با تدریس پیمان دوستی برگزار شد که به مدت ۱۰ هفته ادامه خواهد داشت. دو جلسه از این دوره تا تاریخ ۱۸ تیر ماه ۱۳۹۶ سپری شده است.

در این دوره ها از مبانی فلسفی و نظری اکت تا راه و رسم اجرا آموزش و بازی نقش نمایش داده می شود.

دوره (کارگاه) جامع آموزش پذیرش و تعهد درمانی (اکت ACT) برگزار خواهد شد

دوره(کارگاه) جامع آموزش پذیرش و تعهد درمانی(اکت ACT) در اردیبهشت ۱۳۹۶ توسط مرکز خدمات روان شناسی شهریور با تدریس پیمان دوستی برگزار خواهد شد.

طول این دوره ۱۰ جلسه می باشد که در روزهای جمعه از ساعت ۸ الی ۱۳ تشکیل خواهد شد.

داوطلبان شرکت در این دوره از ۷ فروردین ۱۳۹۶ می توانند جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی http://dousti.net/ مراجعه نمایند و ثبت نام خود را رزرو نمایند.

به داوطلبان یادآور می شود که ثبت نام در این دوره فقط به صورت اینترنتی امکان پذیر می باشد، لذا از ثبت نام تلفنی و مراجعه حضوری خودداری نمایید.

دوره کامل درمان پذیرش و تعهد از مفاهیم پایه تا فرمول بندی موردی

دوره آموزشی درمان پذیرش و تعهد(ACT) با تدریس پیمان دوستی در محل آموزش های تخصصی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار گردید.

پایگاه اینترنتی پیمان دوستی از برگزاری دوره آموزشی درمان پذیرش و تعهد(ACT) در مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه علم و فرهنگ تهران خبر می دهد. مباحث این دوره آموزشی از مفاهیم پایه شروع شده و تا فرمول بندی موردی ادامه داشت. این دوره در تاریخ های ۱۳، ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۵ به مدت ۲۱ ساعت توسط پیمان دوستی تدریس گردید.

دانشجویان این دوره ضمن برخورداری از فضا و امکانات مناسب آموزشی، پس از پایان دوره و شرکت در آزمون پایان دوره از مزایای دریافت گواهی قابل ترجمه از دانشگاه علم و فرهنگ زیر نظر جهاد دانشگاهی برخوردار گشتند.

 

دوره ی تخصصی ACT در مرکز آموزش های دانشگاه علم و فرهنگ

کارگاه آموزش تخصصی درمان پذیرش و تعهد با حضور پیمان دوستی
پایگاه اینترنتی پیمان دوستی به نقل از مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه علم و فرهنگ، روز جمعه ۱۹ آذر سال ۱۳۹۵ جلسه ی اول از دوره ی درمان پذیرش و تعهد (اکت ACT) با بهره مندی از تجربیات موفق جناب آقای پیمان دوستی در مرکز رضوان برگزار شد. در این دوره مخاطبین از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ به همراه پذیرایی و نهار در کنار یکدیگر تجربه متفاوتی از دوره ی آموزش تخصصی را تجربه کردند.