آخرین اخبار سایت

دوره (کارگاه) جامع آموزش پذیرش و تعهد درمانی (اکت ACT) برگزار خواهد شد

دوره(کارگاه) جامع آموزش پذیرش و تعهد درمانی(اکت ACT) در اردیبهشت ۱۳۹۶ توسط مرکز خدمات روان شناسی شهریور با تدریس پیمان دوستی برگزار خواهد شد.

طول این دوره ۱۰ جلسه می باشد که در روزهای جمعه از ساعت ۸ الی ۱۳ تشکیل خواهد شد.

داوطلبان شرکت در این دوره از ۷ فروردین ۱۳۹۶ می توانند جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی http://dousti.net/ مراجعه نمایند و ثبت نام خود را رزرو نمایند.

به داوطلبان یادآور می شود که ثبت نام در این دوره فقط به صورت اینترنتی امکان پذیر می باشد، لذا از ثبت نام تلفنی و مراجعه حضوری خودداری نمایید.

دوره کامل درمان پذیرش و تعهد از مفاهیم پایه تا فرمول بندی موردی

دوره آموزشی درمان پذیرش و تعهد(ACT) با تدریس پیمان دوستی در محل آموزش های تخصصی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار گردید.

پایگاه اینترنتی پیمان دوستی از برگزاری دوره آموزشی درمان پذیرش و تعهد(ACT) در مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه علم و فرهنگ تهران خبر می دهد. مباحث این دوره آموزشی از مفاهیم پایه شروع شده و تا فرمول بندی موردی ادامه داشت. این دوره در تاریخ های ۱۳، ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۵ به مدت ۲۱ ساعت توسط پیمان دوستی تدریس گردید.

دانشجویان این دوره ضمن برخورداری از فضا و امکانات مناسب آموزشی، پس از پایان دوره و شرکت در آزمون پایان دوره از مزایای دریافت گواهی قابل ترجمه از دانشگاه علم و فرهنگ زیر نظر جهاد دانشگاهی برخوردار گشتند.

 

دوره ی تخصصی ACT در مرکز آموزش های دانشگاه علم و فرهنگ

کارگاه آموزش تخصصی درمان پذیرش و تعهد با حضور پیمان دوستی
پایگاه اینترنتی پیمان دوستی به نقل از مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه علم و فرهنگ، روز جمعه ۱۹ آذر سال ۱۳۹۵ جلسه ی اول از دوره ی درمان پذیرش و تعهد (اکت ACT) با بهره مندی از تجربیات موفق جناب آقای پیمان دوستی در مرکز رضوان برگزار شد. در این دوره مخاطبین از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ به همراه پذیرایی و نهار در کنار یکدیگر تجربه متفاوتی از دوره ی آموزش تخصصی را تجربه کردند.

 

 

پیمان دوستی میهمان ویژه و سخنران در دومین همایش ملی آسیب شناسی تربیت اخلاقی

برخی از اظهارات پیمان دوستی در دومین همایش ملی آسیب شناسی تربیت اخلاقی

جمعه ۳ دی ۱۳۹۵

پیمان دوستی در دومین همایش ملی آسیب شناسی تربیت اخلاقی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد با اشاره به این موضوع که تعریف واحدی از اخلاق وجود ندارد و تعریف اخلاق در فرهنگ ها و بافتارهای مختلف می تواند متفاوت باشد، به مواردی در خصوص رشته روان شناسی و مشاوره اشاره کرد. وی در خصوص اخلاق در بین روان شناسان و مشاوران اظهار کرد: همان طور که مستحضر هستید هیچ تعریف واحدی از اخلاق وجود ندارد و در اینجا فقط به یک بعد پرداخته می شود. پیمان دوستی اظهار کرد: یک روان شناس یا مشاور موظف است تا نگاهی غیر قضاوت گرانه به مراجعین خود داشته باشد. روان شناسان و مشاوران قبل از هرچیز باید بتوانند کمی از قضاوت های ذهنی خود فاصله بگیرند تا بتوانند نسبت به مراجعین خود پذیرش غیر مشروط داشته باشند. وی افزود آمیخته شدن با افکار و قضاوت های ذهنی می تواند در روند مشاوره یا درمان تاثیر بگذارد و مانعی برای برقراری رابطه مشاور-مراجع ایجاد کند.

پیمان دوستی ضمن اشاره به این موضوع که ارزشی تحت عنوان درست یا غلط برای افراد وجود ندارد گفت: البته بعضی از رفتارها به طور روشن خلاف ارزش های جامعه می باشند. وی در پایان به این نکته اشاره کرد که روان شناسان و مشاوران، وظیفه دارند تا بدون هرگونه نگاه قضاوت گرانه و با پذیرش غیر مشروط، به مراجعین در خصوص حرکت در مسیر ارزش هایشان کمک کنند.

 

کارگاه درمان پذیرش و تعهد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار شد

پیمان دوستی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد

کارگاه تخصصی درمان پذیرش و تعهد(ACT) روزهای پنجشنبه و جمعه ۲ و ۳ دی ماه ۱۳۹۵ با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار شد. از جمله اهداف این کارگاه می توان به آشنایی و آموزش دانشجویان روان شناسی و مشاوره با مدل های درمانی موج سوم از جمله درمان پذیرش وتعهد اشاره نمود.

این کارگاه به مدت ۱۶ ساعت با حضور مدیر گروه روان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد در سالن کنفرانس این دانشگاه برگزار گردید.